KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14502027
nr 1450 2027
Färgetsningar
2 st. Stockholmsmotiv. Signerad. Bildmått: 30x23, yttermått inklusive ram: 47x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:22:46
8/2 16:33:22
100 kr
21/2 01:57:23
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm